ŠPANĚLSKO - Costa blanca  


Domy a byty, které pro Vás vybíráme, jsou voleny důkladně a hlavně dle přání klienta. V případě novostaveb spolupracujeme jen s ověřenými developery. 

Oblast zaměření COSTA BLANCA, viz. níže.


Co přesně děláme

Poskytujeme kompletní služby související s nákupem nemovitosti ve Španělsku a provedeme Vás celým procesem od začátku až do konce. 

  • jsme nápomocní při výběru Vaši nemovitosti snů, a to nejen v Česku ale i ve Španělsku
  • pomůžeme s financováním
  • naše česká makléřka Vám bude k dispozici při prohlídce nemovitosti
  • aby pro Vás byl nákup co nejpohodlnější, spolupracujeme s právníky, kteří se postarají o vyřízení všech potřebných dokumentů i bez Vaší přítomnosti (jedná se zejména o právní servis, vyřízení NIE, katastr, přepis služeb na Vás a další věci spojené s koupí nemovitosti)


Spolupracujeme s odborníky ve svém oboru a proto za náš tým ručíme. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, dle jeho potřeb a přání. 

Není naším cílem rychle prodat ale prodat Vám Váš sen. 


JEDNODUCHÝ PROCES KOUPĚ

U podpisu kupní smlouvy je vždy nutno doplatit částku do cel výše kupní ceny nemovitosti. U developerských projektů je naopak velkou výhodou postupná úhrada kupní ceny, tz. že poslední část kupní ceny se doplácí až při předání nemovitosti. 

Pro příklad: rezervace ve výši 3000-6000eur, 1.část 20%, 2.část 20% a zbylá část při předávce nemovitosti

POPLATKY

V našich nabídkách jsou ceny nemovitosti vždy uváděny bez dalších výdajů a bez DPH. Toto je třeba ještě zohlednit ke konečné ceně za nemovitost: Novostavby 10% DPH, Starší stavby 10% z ceny nemovitosti, 3-5% ostatní výdaje a 5% provize společnosti.

Chci koupit

Klient chce nakoupit. Prvotní kontakt. Přání klienta (lokalita a účel). Zaslání nabídky vhodných nemovitostí. 


Financování

Pomoc s financováním za pomocí Českých bank.

Předání kolegům ve Španělsku

Předání klienta našim kolegům ve Španělsku, kteří zajistí prohlídky nemovitostí přímo na místě. 

Vyřízení NIE
(Número identifikación de Extranjero)

Vyřízení identifikačního čísla cizince, bez kterého to nejde.  Je potřeba mít vyřízeno před podpisem kupní smlouvy.

Rezervace a příprava smluv

Platba rezervačního poplatku a příprava kupní smlouvy, překlady do českého jazyka samozřejmostí

Podpis kupní smlouvy

  • být přítomen osobně ve Španělsku nebo
  • při první návštěvě Španělskenechat u notáře podepsat generální plnou moc, na základě které za Vás naši Španělští kolegové vyřídí vešker právní úkony. (Zde patří převod smluv s dodavateli energií, zastoupení při zřízení bankovního účtu, vyřízení NIE, návrh na vklad do katastru nemovitostí a další úkony spojen s koupi nemovitosti. 

Pobřeží COSTA BLANCA

Costa Blanca nebo také hojně používané "Bílé pobřeží" je jednou z nejvíce navštěvovaných části Španělska podél Středozemního moře, táhnoucího se mezi provincii Alicante a Valencie. sek dlouhý více jak  240km nabízí nejen úžasné písečné pláže ale tak průzračné moře a nádhernou přírodu. Součástí pobřeží je tak Nueva Tabarca, který je jeden z nejmenších trvale obydlených ostrovů Španělska a je známý svou mořskou rezervací. 

Costa Blanca se svou středomořskou atmosférou je často vyhledávaná turisty pro své výjimečné mikroklima. Zejména díky svým rozsáhlým solným jezerům má ovzduší, které je s vysokým obsahem jódu léčivé a jedno z nejzdravějších v Evropě. 

Více jak 300 slunečných dní v roce zajistí úžasnou dovolenou a koupání od dubna do října. Skvělá volba na lenošení na plážích nebo aktivní relax např. pro milovníky vodních sportů, jako je windsurfing, nebo kiting a pro golfové fandy také velký výběr golfových hřišť zajistí opravdu prvotřídní celoroční zábavu.